Kviečiame visus narius dalyvauti kasmetiniame „Bechterevo liga sergančiųjų draugijos Judesys“ Vasaros Forume 2020 rugpjūčio 7-9 dienomis.
image.png
Šie metai dėl koronaviruso pandemijos gan sudėtingi, dėl to nedarėme pavasario konferencijos, bet tikimės kad pavyks suorganizuoti vasaros forumą. Bet kokiu atveju pasikeitus situacijai forumas gali būti ir atšauktas, po kol kas tokių ženklų nematome. Vasaros forumo metu bus laikomasi visų SAM rekomendacijų, registruojantiesiems informacija bus išsiųsta asmeniškai, kartu su registracijos patvirtinimu.

Šiais metais stovykla vyks prie labai gražaus Asvejos ežero, gamtoje įsikūrusiame poilsio centre “ORO Dubingiai” (50 kilometrų nuo Vilniaus) Šiais metais forumas vyks tris dienas.

Programa dar dėliojama, bet kaip ir kiekvienais metais, bus daug naudingos informacijos, bei praktinių užsiėmimų, tad būtina turėti sportinę aprangą ir kilimėlį mankštai.

Tai puiki proga susitikti su kitais sergančiaisiais Bechterevo liga ir pasidalinti patirtimi.
Jums reikia užsiregistruoti, atvykti ir sudalyvauti, mes garantuojame nemokama apgyvendinimą, šeštadienio pusryčius ir pietus, sekmadienio pusryčius, vakarienes darysime suneštines.
Registracija būtina e-paštu: judesys.draugija@gmail.com
Vietų skaičius ribotas.

Pasiteiravimui: tel +370 641 87548 Martynas
Registruojantis parašykite nario vardą, pavardę ir žmonių skaičių, o mes jums atsiūsime visą papildomą informaciją.
Dėl atvažiavimo diena anksčiau ar pasilikimo ilgiau, asmeniškai kreipkitės į Oro Dubingių administracija: https://orodubingiai.lt/kontaktai/ jei kils sunkumų susisiekite su Martynu.
Renginys iš dalies finansuojamas Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.